Centrum Kongresowe ICE

Statuetka "Małopolski Inżynier Budownictwa 2012"

Dnia 20 kwietnia 2013 na zjeździe Małopolskiej Izby Inżynierów Budownictwa projektanci konstrukcji Centrum Kongresowego ICE w Krakowie zostali wyróżnieni statuetką za wyjątkowy na skalę krajową projekt. Kandydaturę zgłosił krakowski oddział PZIiTB uzasadniając ją nowatorskimi rozwiązaniami, skomplikowaniem i szerokim zakresem zagadnień inżynierskich, spełnieniem wysokich wymagań architektonicznych, akustycznych, scenotechnicznych, a także samym rozmiarem projektu i wysoką jakością dokumentacji. Zachęcamy do oglądnięcia relacji filmowej z tego wydarzenia.

Prezentacja konstrukcji Centrum Kongresowego

W związku z prezentacjami i prelekcjami przeprowadzonymi po otrzymaniu statuetki "Małopolski Inżynier Budownictwa 2012" chcielibyśmy tym, którzy nie mieli okazji wysłuchać projektantów, dać szansę ogólnego zapoznania się z nowatorskimi rozwiązaniami konstrukcyjnymi zastosowanymi w projekcie. Zachęcamy do ściągnięcia prezentacji w formacie PDF za pomocą odnośnika poniżej.

Wirtualny spacer po Centrum Kongresowym

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem filmowym będącym wirtualnym spacerem po powstającym przy Rondzie Grunwaldzkim Centrum Kongresowym ICE.

TEKLA BIM AWARDS 2013

Wzięliśmy udział w polskiej edycji konkursu TEKLA BIM AWARDS. Nasz model otrzymał nagrodę specjalną w kategorii Projekty BIM, a został także zgłoszony w kategorii Modele stalowe.

W związku z powyższym przygotowaliśmy troszkę materiałów multimedialnych, którymi chcielibyśmy się z Wami podzielić. Dotychczas mieliście okazję w dziale Usługi przeczytać jak wygląda współpraca z naszą firmą, a teraz na zrzutach poniżej możecie oglądnąć to co my widzimy codziennie na monitorach.